Green Devils

Forum sojuszy Green Devils

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-04-07 13:08:17

elunia15

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 2
Punktów :   

ataki

Bez przerwy atakuje mnie gracz MICHAL1214. Nie mogę dać sobie rady, więc proszę o pomoc.

Offline

 

#2 2008-04-07 20:25:53

Pam

Rada sojuszu

Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 24
Punktów :   

Re: ataki

No cóż kochani ..... opuściłem sojusz z uwagi na częste ataki paru gości z którymi nie mogłem sobie już poradzić.
Nie chciałem narażać sojuszu na wojne bo z tego co widzę dostalibyśmy wszyscy po tyłku... niestety byłem ulokowany pomiędzy graczami bardzo mocnymi... nie miałbym szans na grę a farmą nigdy nie będę....
Na tym etapie gry likwiduję konto jako Pam.... ale będę grał dalej jako..... ????
Z tego miejsca pozdrawiam binbo, velka, faziego i wielu innych z którymi miałem zaszczyt bawić się w poprzedniej edycji przepraszam że nie wymieniłem wszystkich....
Do końca speed-a życzę wam wszystkiego dobrego wysokiej punktacji.
Sojusz musi się zgrać.... zadbajcie o to.....
Pozdrawiam.
aha.... nie zapominajcie usunąć ludzi z forum a właściwie zablokować dostęp do forum bo jak sami widzicie już mnie nie ma w sojuszu a jeszcze pukam w klawiaturę.
Jeszcze raz pozdrawiam....
Pam
Ps.2
Nie dajcie się..... choć mogę być w przeciwnym sojuszu..... (jak odżyję i wyjdę z doła)

Ostatnio edytowany przez Pam (2008-04-07 22:03:49)

Offline

 

#3 2008-04-08 12:00:41

Terminat0r

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 7
Punktów :   

Re: ataki

no to lipka że cie nie bedzie ;(((( bo było juz nawt fajnie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutocentral.pun.pl www.bractwo-mroku-margonem.pun.pl www.v-grzenda.pun.pl www.rponline.pun.pl www.liga2009mro.pun.pl